DatumWedstrijdenResultaten
17 October 21:30Trivos DS 7 - Tweestroom DS 40-4
17 October 21:30Pegasus DS 6 - Tweestroom DS 10-4
17 October 19:30Boemerang Komeet DS 3 - Tweestroom DS 52-3
12 October 16:00Xanthos JB 1 - Tweestroom JB 14-0
12 October 10:00Volamie MB 1 - Tweestroom MB 23-1
12 October 10:00Kidang JC 1 - Tweestroom JC 14-0
10 October 21:15Tweestroom HS 1 - Trivos HS 54-0
10 October 21:15Tweestroom DS 5 - VoCASA DS 100-4
10 October 19:30Tweestroom DS 4 - Pegasus DS 113-1
10 October 19:30VoCASA DS 8 - Tweestroom DS 34-0
10 October 19:30Tweestroom DS 2 - Ikaros DS 13-2
10 October 19:30Tweestroom DS 1 - VoCASA DS 64-0
06 October 14:55Trivos N5 4 - Tweestroom N5 24-0
06 October 14:30Tweestroom N5 2 - Pegasus N5 30-4
06 October 13:15Trivos N5 3 - Tweestroom N5 14-0
06 October 12:00Tweestroom N5 1 - Kidang N5 40-4
05 October 16:00Kidang DS 4 - Tweestroom DS 24-0
05 October 12:00Switch'87 JC 1 - Tweestroom JC 14-0
05 October 10:30Tweestroom JB 1 - Gemini JB 14-0
05 October 09:00Tweestroom MB 1 - Trivos MB 20-4
05 October 09:00Tweestroom JB 2 - Volamie JB 11-3
03 October 21:30Pegasus DS 12 - Tweestroom DS 51-3
03 October 21:30VoCASA DS 7 - Tweestroom DS 11-3
03 October 19:30Pegasus HS 8 - Tweestroom HS 10-4
03 October 19:30VoCASA DS 10 - Tweestroom DS 42-3
03 October 19:30Tweestroom DS 3 - Volamie DS 10-4
28 September 14:15Pegasus MB 1 - Tweestroom MB 14-0
28 September 12:00AETOS JB 2 - Tweestroom JB 23-1
26 September 21:30Sportclub Wychen HS 1 - Tweestroom HS 11-3
26 September 21:00Kidang DS 3 - Tweestroom DS 24-0
26 September 19:30Tweestroom DS 4 - Tweestroom DS 53-1
26 September 19:30Tweestroom DS 4 - Tweestroom DS 53-1
26 September 19:30Weekenders DS 2 - Tweestroom DS 33-1
26 September 19:30Pegasus DS 7 - Tweestroom DS 10-4
22 September 11:40Tweestroom N5 2 - Switch'87 N5 20-4
22 September 10:50Kidang N5 2 - Tweestroom N5 24-0
22 September 10:50Tweestroom N5 1 - SIOK N5 30-4
22 September 10:25Kidang N5 1 - Tweestroom N5 14-0
22 September 10:00Isala '77 N5 1 - Tweestroom N5 22-2
22 September 09:35Atalante N5 1 - Tweestroom N5 12-2
21 September 10:30Tweestroom MB 2 - Pegasus MB 22-3
21 September 09:45VoCASA JB 1 - Tweestroom JB 14-0
21 September 09:00Tweestroom MB 1 - Gemini MB 11-3
21 September 09:00Tweestroom JC 1 - Boemerang Komeet JC 10-4
21 September 09:00Tweestroom JB 2 - Labyellov JB 13-1
19 September 21:15Tweestroom HS 1 - Heyendaal HS 53-1
19 September 21:15Tweestroom DS 2 - Pegasus DS 51-3
19 September 19:30Tweestroom DS 3 - Atalante DS 20-4
19 September 19:30Tweestroom DS 1 - Voreo Peter Peters TSR DS 13-1
12 September 20:00Tweestroom DS 1 - Xanthos DS 13-1