Meisjes B2


#NaamBondsnummer
1
2Naomi Kuster
3Kiki Bekker
4Jolien Willemsen
5
7Lot Joosten
8Marit van Merm
TrainerCoachTrainingstijdenCompetitiedag
Jelle MatersMaartje Bekkermaandag 18:30 - 19:30zaterdag
Allysha Kustervrijdag 17:45 - 19:15
Hilde Wissing
Hilde van Meerendonk
#TeamGP
1Setash MB 1731
2Kidang MB 1831
3VoCASA MB 1729
4Ikaros MB 1618
5Volamie MB 1617
6Pegasus MB 2617
7VoCASA MB 2711
8Tweestroom MB 263
9Trivos MB 363
10Malden MB 150
WanneerWedstrijdenLocatie
23 November 10:00Volamie MB 1 - Ikaros MB 1Sportzaal De Klif in Nijmegen
23 November 12:00Malden MB 1 - VoCASA MB 2Sportcentrum Malden in Malden
30 November 10:00Volamie MB 1 - Setash MB 1Sportzaal De Klif in Nijmegen
30 November 10:30Tweestroom MB 2 - Trivos MB 3Sporthal Walburgen in Gendt
30 November 12:00Malden MB 1 - Ikaros MB 1Sportcentrum Malden in Malden
30 November 12:15Pegasus MB 2 - VoCASA MB 1Ark van Oost in Nijmegen
07 December 09:00Trivos MB 3 - Malden MB 1Sportcentrum Arcus in Wijchen
07 December 11:30Ikaros MB 1 - Pegasus MB 2Biga in Groesbeek
07 December 13:00Setash MB 1 - Tweestroom MB 2Brink in Huissen
07 December 14:00Kidang MB 1 - VoCASA MB 1De Bongerd in Bemmel
DatumWedstrijdenResultaten
16 November 15:00Setash MB 1 - Trivos MB 34-0
16 November 12:00VoCASA MB 2 - Pegasus MB 21-3
16 November 11:30Ikaros MB 1 - Tweestroom MB 24-0
16 November 10:00Kidang MB 1 - Volamie MB 14-0
16 November 09:45VoCASA MB 1 - Malden MB 14-0
09 November 12:15Pegasus MB 2 - Kidang MB 13-2
09 November 10:30Tweestroom MB 2 - VoCASA MB 10-4
09 November 09:00Trivos MB 3 - Ikaros MB 10-4
02 November 13:00Setash MB 1 - Ikaros MB 13-1
02 November 12:00VoCASA MB 2 - Tweestroom MB 24-0
02 November 12:00Kidang MB 1 - Malden MB 14-0
02 November 10:00Volamie MB 1 - Pegasus MB 23-2
02 November 09:45VoCASA MB 1 - Trivos MB 34-0
26 October 10:00Kidang MB 1 - Setash MB 11-3
19 October 12:00Malden MB 1 - Volamie MB 10-4
19 October 11:30Ikaros MB 1 - VoCASA MB 11-3
19 October 10:30Tweestroom MB 2 - Kidang MB 10-4
19 October 09:00Trivos MB 3 - VoCASA MB 22-3
12 October 14:15VoCASA MB 2 - Ikaros MB 10-4
12 October 13:00Setash MB 1 - VoCASA MB 13-1
12 October 10:00Kidang MB 1 - Trivos MB 34-0
12 October 10:00Volamie MB 1 - Tweestroom MB 23-1
05 October 14:15Pegasus MB 2 - Setash MB 10-4
05 October 12:00VoCASA MB 1 - VoCASA MB 24-0
05 October 11:30Ikaros MB 1 - Kidang MB 11-3
05 October 09:00Trivos MB 3 - Volamie MB 11-3
28 September 17:00VoCASA MB 2 - Setash MB 11-3
28 September 12:15Pegasus MB 2 - Malden MB 14-0
21 September 13:00Setash MB 1 - Malden MB 14-0
21 September 12:00VoCASA MB 2 - Kidang MB 11-3
21 September 10:30Tweestroom MB 2 - Pegasus MB 22-3
21 September 09:45VoCASA MB 1 - Volamie MB 13-1