Contact

/Contact
Contact2018-09-30T08:10:10+00:00
Functie / Commissie Contactpersoon E-mail
Voorzitter Jos Aarntzen voorzitter@tweestroomsv.nl
Secretariaat Annelie Meeuwsen secretariaat@tweestroomsv.nl
Penningmeester Robbert Bakker penningmeester@tweestroomsv.nl
Boekhouding Saskia Maters boekhouding@tweestroomsv.nl
Wedstrijdsecretariaat Milou Rikken wedstrijdsecretariaat@tweestroomsv.nl
Vertrouwenspersoon Nicky Kuster vcp@tweestroomsv.nl
Communicatie Commissie Gerard Bakker info@tweestroomsv.nl
Technische Commissie Henk de Beijer tc@tweestroomsv.nl
Activiteiten Commissie Ignas Ubbink ac@tweestroomsv.nl
Sponsor Commissie Femke Brink sponsoring@tweestroomsv.nl
Ledenadministratie Corina Rikken ledenadministratie@tweestroomsv.nl
Websitebeheer / online sponsoring Yannick Bolder yannick@tweestroomsv.nl