Dames 1


#NaamPositieBondsnummer
1Nicky KusterPasser-loperCFR6Q9A
2Lieke van GendtDiagonaalCKV4F29
3Yvonne KerstenMiddenCJT5N7I
4Annique KerkmanPasser-loperCFR4C9Q
5Britt JanssenDiagonaalCLN9S2S
8Hilde WissingMiddenCKK8P6K
9Milou RikkenSpelverdeelsterCFR6S6D
10Sigrid van SchaijkLiberoCFR4G1U
11Chantal WillemsenMiddenCJG6Z4X
12Britt JansenMiddenCKK9C5J
14Fleur BolderPasser-loperCJR7W33
TrainersCoachesTrainingstijdenCompetitiedag
Gert-JanGert-Janmaandag 19:30 - 21:00Donderdag
AnthoinetAnthoinetvrijdag 19:15 - 20:45
Alle wedstrijdverslagen

5 punten D1! 17 januari 2020 - We’re flying high!! Of in dit geval Lieke.. maar als collectief ook. Alle punten blijven in Gendt, waar we ons… ... Lees meer
D1 verliest duur punt 10 januari 2020 - We’ll always have you’re back! 3-1 vanavond; gevoel van setje verloren in plaats van 3 gewonnen. Maar we pakken 4… ... Lees meer
Dames 1 toont veerkracht 13 december 2019 - Afgelopen donderdag (12-12) pakken wij de koppositie terug, we begonnen scherp en eigenlijk kon alles wat we vorige week even… ... Lees meer
#TeamGP
1Switch'87 DS 21451
2Voreo Peter Peters TSR DS 11450
3Tweestroom DS 11248
4Heyendaal DS 61345
5VoCASA DS 61343
6Trivos DS 41339
7Ikaros DS 21332
8Weekenders DS 11326
9Isala '77 DS 11224
10VoCASA DS 71324
11Pegasus DS 7159
12Pegasus DS 6159
WanneerWedstrijdenLocatie
25 January 12:00VoCASA DS 6 - Tweestroom DS 1VoCASA-hal in Nijmegen
30 January 19:30Tweestroom DS 1 - Pegasus DS 6Sporthal Walburgen in Gendt
06 February 21:15Ikaros DS 2 - Tweestroom DS 1Biga in Groesbeek
13 February 19:45Isala '77 DS 1 - Tweestroom DS 1De Rosmolen in Beneden-leeuwen
05 March 19:30Tweestroom DS 1 - Isala '77 DS 1Sporthal Walburgen in Gendt
12 March 19:30Trivos DS 4 - Tweestroom DS 1Sportcentrum Arcus in Wijchen
19 March 19:30Tweestroom DS 1 - Weekenders DS 1Sporthal Walburgen in Gendt
26 March 19:30Switch'87 DS 2 - Tweestroom DS 1De Duffelt in Millingen aan de rijn
02 April 19:30Tweestroom DS 1 - Heyendaal DS 6Sporthal Walburgen in Gendt
16 April 19:30Voreo Peter Peters TSR DS 1 - Tweestroom DS 1De Eeght in Schaijk
DatumWedstrijdenResultaten
16 January 19:30Tweestroom DS 1 - VoCASA DS 74-0
09 January 19:30Tweestroom DS 1 - Pegasus DS 73-1
12 December 19:30Heyendaal DS 6 - Tweestroom DS 11-3
05 December 19:30Tweestroom DS 1 - Switch'87 DS 20-4
28 November 19:30Weekenders DS 1 - Tweestroom DS 11-3
14 November 19:30Tweestroom DS 1 - Trivos DS 43-2
07 November 21:15Tweestroom DS 1 - BSV DS 10-3
31 October 19:30Tweestroom DS 1 - Ikaros DS 24-0
17 October 21:30Pegasus DS 6 - Tweestroom DS 10-4
10 October 19:30Tweestroom DS 1 - VoCASA DS 64-0
03 October 21:30VoCASA DS 7 - Tweestroom DS 11-3
26 September 19:30Pegasus DS 7 - Tweestroom DS 10-4
19 September 19:30Tweestroom DS 1 - Voreo Peter Peters TSR DS 13-1
12 September 20:00Tweestroom DS 1 - Xanthos DS 13-1
error: Inhoud is beschermd!